Wys³any: Pi± Sie 19, 2022 11:50 Temat postu: Ohcrona ¶rodowiska
Cze¶æ wszystkim.
Przychodzê dzisiaj na forum z tematem ochrony ¶rodowiska oraz osób, które znaj± siê na programach w stylu http://ftp.vseiamherst.org/programy-ochrony-srodowiska czy nie s±dzicie, ze powinno ich siê pojawiaæ coraz wiêcej ¿eby budziæ w¶ród ludzi ¶wiadomo¶æ potrzeby dbania o ¶rodowisko?
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach