Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna Forum mieszkańców gminy Lipowa
Jedyne i najlepsze

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sklep z ubrankami dla dzieci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
servek518

PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 11:50    Temat postu: sklep z ubrankami dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam , postanowiłam otworzyć mały sklep z ubrankami dla dziewczynek, ponieważ u mnie w miejscowości nie ma takiego a wiem , że jest na to zapotrzebowanie. Zastanawiam się jak wygląda cała kwestia formalna: rejstracja działalności itd. Jeśli chodzi o hurtownie spodobały mi się tutaj produkty : http://larado.pl/hurtownia-odziezy-dziewczecej/ Liczę na Wasze rady i sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sie 19, 2016 11:50    Temat postu:

Powrót do góry
kibic

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie wiem czy ma to większy sens. Jest w tej chwili tak dużo sklepów internetowych, że ludzie wolą zamówić sobie coś bez wychodzenia z domu, później ewentualnie odesłać jak się nie sprawdzi czy zwyczajnie nie będzie się podobać. Sklepy internetowe idą w tym względzie bardzo na rękę klientom, chyba nie mogę tego porównać z zakupami tradycyjnymi i nie chodzi mi nawet o kwestie sezonowych akcji typu: http://alerabat.com/kody-promocyjne/naszsmyk ale tak po ludzku - o wygodę. Jeśli chcesz się zająć na poważnie ubrankami dla dzieci to proponuje zaangażować siły i środki jednak w sklep w sieci. To moim zdaniem o wiele lepszy "kurs" aniżeli sklep tradycyjny, ale to tylko moja opinia (nie jestem specjalistą w tej dziedzie tj. handlu ubraniami), wypowiadam się tylko z pozycji konsumenta.
Ernesto898

PostWysłany: Sro Paź 13, 2021 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lipowej już od kilku lat prowadzimy sklep z ubraniami dla dzieci. Wchodzimy jednak teraz też do internetu, aby rozszerzyć działalność i potencjalną ilość klientów. Mam jednak problem - zwiększanie wartości zamówienia. Jak to zrobić, co zmienić i zachęcić do większego kupowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 13, 2021 14:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: