Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna Forum mieszkańców gminy Lipowa
Jedyne i najlepsze

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szkoła kitesurfingu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna -> Zainteresowania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lipownik

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 20:36    Temat postu: szkoła kitesurfingu Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chciałby dodać do swojego hobby kitesurfing to szkoła kitesurfingu zaprasza na kursy. Oczywiście najbliższe wiosna/lato 2017 kiedy warunki są najbardziej sprzyjające, a woda najcieplejsza. I fale odpowiedne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Paź 22, 2016 20:36    Temat postu:

Powrót do góry
Groom

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zacząć chodzić na siłownię. Interesuje mnie zrzucenie wagi i ogólne poprawienie wyglądu Czyli w sumie interesuje mnie fitness. Zastanawiam się na co konkretnie się zapisywać aby mieć dobre efekty ale też gdzie.

To "gdzie" to w sumie nawet ważniejsze bo od czegoś trzeba zacząć Interesuje mnie północ Łodzi. Myślałam nad Nową Gdynią https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia . Czy któraś z was może tam chodzi/chodziła i ma jakieś doświadczenia?
Zależy mi na dobrej atmosferze i tym by wszystko było dobrze zorganizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 23, 2018 17:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna -> Zainteresowania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: