Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna Forum mieszkańców gminy Lipowa
Jedyne i najlepsze

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Męskie rozmowy przy piwie:)czyli TU kobietą wstęp wzbroniony
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna -> I nic co ludzkie nie jest mi obce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateuxp

PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 21:04    Temat postu: Męskie rozmowy przy piwie:)czyli TU kobietą wstęp wzbroniony Odpowiedz z cytatem

no panowie doczekaliśmy sięVery Happy
...maj się zbliża a ja się pytam gdzie koleżankęWink zabrać na spacer w ciepły i słoneczny dzień??Smile
Reklama

Wysłany: Sob Mar 31, 2007 21:04    Temat postu:

Powrót do góry
Bestia

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz ją zabrać hmmm... Wiesz gdzie są sośliny (chyba tak to sie nazywa), fajnie wśród drzew... Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
mateuxp

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wśród drzew mówisz:) ale chodząc po lesie nie można się nacieszyć słoneczkiem;) przerabiałeś to już?Smile
agnieszka

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam ale siłą woli weszłam Razz Wink patrząc na twoje pytanie i odpowiadając z drugiej stromy to zgadzam się z Bestią jak najbardziej łono natury jest dooooobrym pomysłem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
mateuxp

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agnieszka wiesz co?????????? ... po prostu brak mi słów
mateuxp

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się po prostu mija z celem, te baby to Ci już wszędzie wlezą... Sad
agnieszka

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zamykaj się w sobie!!! Smile kobieta po prostu chce o wszystkim wiedzieć i na szczęście jest obdarzona darem podzielności uwagi.....wiec po prostu.....trzeba te baby jakoś znieść skoro i my Was znosimy Razz
a tak nawiasem mówiąc to ja ci udzieliłam rady.... taki mały szczególik Smile
no ale juz mnie nie ma Smile
Powrót do góry
Bestia

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w pole, teraz jest fajna drogą wysypali na nią komienia, chodz już kilka dziur się zrobiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
anula

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
wybaczcie ale nie mogłam się powstrzymać Wink Wink Wink
"Mateuxp"Very Happy naprawdę myślałeś że jak dasz taki temat to żadna kobieta tu nie zajrzy?? nawet nie wiesz ile dziewczyn to czytało,ale tylko 2 miały odwagę się przyznać Very HappyVery HappyVery Happy
następnym razem jak będziesz chciał męskich i tajnych rozmów to daj w temacie coś w stylu "rodzaje silników spalinowych"Very Happy to może wtedy żadna kobieta tam nie wejdzie Very HappyVery HappyVery Happy i będziecie mogli sobie spokojnie porozmawiaćVery HappyVery HappyVery Happy
co do spacerków- Wink Wink Wink - od miejsca ważniejsze jest towarzystwo Wink Wink Wink - i w dodatku wynagradza nawet nieładną pogodę Very Happy
Bestia

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można dopasować kto tu może wchodzić Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Może pod tajne hasło... Twisted Evil

Powrót do góry
mateuxp

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anula napisał:
hmmmmm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
wybaczcie ale nie mogłam się powstrzymać Wink Wink Wink
"Mateuxp"Very Happy naprawdę myślałeś że jak dasz taki temat to żadna kobieta tu nie zajrzy?? nawet nie wiesz ile dziewczyn to czytało,ale tylko 2 miały odwagę się przyznać Very HappyVery HappyVery Happy
następnym razem jak będziesz chciał męskich i tajnych rozmów to daj w temacie coś w stylu "rodzaje silników spalinowych"Very Happy to może wtedy żadna kobieta tam nie wejdzie Very HappyVery HappyVery Happy i będziecie mogli sobie spokojnie porozmawiaćVery HappyVery HappyVery Happy
co do spacerków- Wink Wink Wink - od miejsca ważniejsze jest towarzystwo Wink Wink Wink - i w dodatku wynagradza nawet nieładną pogodę Very Happy

ja wiedziałem, że tak będzie:PRazzRazzRazzRazz i niech ktoś powie, że męszczyźni rządzą światem...........i gdzie tu jest jakaś prywatność?? jak już mówiłem panowie- kobiety to już wszędzie wejdą, nic się przed nimi nie ukryje, ze wszystkiego się trzeba im tłumaczyć nawet z buziaków które się dało mamie albo siostrze Rolling Eyes za nie długo nawet siusiu nie będzie można bez nich zrobić Embarassed Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink ale co tam Wink to wszystko są uroki płci przeciwnej

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło-np. przynajmniej gdy nie ma z kim wyjść na spacer i popodziwiać piękno świata zawsze można się zwrócić do.....Razz

teraz tylko jestem ciekaw czy ten temat dalej będzie tak okupowany przez kobiety? Weźcie sobie zróbcie własny o nazwie np: "Jakie paznokcie są teraz w modzie?" Razz

Panowie nie dajmy się sterroryzować!!! Piszcie jak najwięcej! Może jak będą to czytały szybciej nas zrozumieją i "dopasują" Wink Wink Wink Wink
agnieszka

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sądzę Very HappyVery HappyVery Happy a temat paznokci jest nudny ;P
Powrót do góry
anula

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj będzie okupywany,będzie Very Happy yyyy,to znaczy chciałam powiedzieć że nie będziemy tu już zaglądać Cool więc piszcie sobie spokojnie i dużo a my z przyjemnością poczytamy..yhmy...ja tego nie powiedziałam:DVery HappyVery Happy może się dowiemy paru ciekawych rzeczy i kto wie,może jednak na coś się to przyda:DVery HappyVery Happy
a co do paznokci- Agnieszka ma racjęVery Happy a poza tym my jesteśmy troszkę sprytniejsze i nie będziemy Wam wszystkich informacji tak na tacy podawaćVery HappyVery HappyVery Happy za duże ryzyko że temat o paznokciach jednak Was zaciekawi i zechcecie poczytaćVery HappyVery HappyVery Happy
acha,jeszcze jedno- musicie nas zrozumiećVery Happy to jest jedyna okazja żeby posłuchać (popatrzećVery Happy ) o czym mężczyźni przy piwie rozmawiająVery HappyVery HappyVery Happy
Bestia

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ogranicze sie do Gadu-Gadu lub sms.... Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry
mateuxp

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anula napisał:
oj będzie okupywany,będzie Very Happy yyyy,to znaczy chciałam powiedzieć że nie będziemy tu już zaglądać Cool więc piszcie sobie spokojnie i dużo a my z przyjemnością poczytamy..yhmy...ja tego nie powiedziałam:DVery HappyVery Happy może się dowiemy paru ciekawych rzeczy i kto wie,może jednak na coś się to przyda:DVery HappyVery Happy
a co do paznokci- Agnieszka ma racjęVery Happy a poza tym my jesteśmy troszkę sprytniejsze i nie będziemy Wam wszystkich informacji tak na tacy podawaćVery HappyVery HappyVery Happy za duże ryzyko że temat o paznokciach jednak Was zaciekawi i zechcecie poczytaćVery HappyVery HappyVery Happy
acha,jeszcze jedno- musicie nas zrozumiećVery Happy to jest jedyna okazja żeby posłuchać (popatrzećVery Happy ) o czym mężczyźni przy piwie rozmawiająVery HappyVery HappyVery Happy

Bardzo śmieszne HA HA HA po prostu boki zrywać Laughing wątpię żeby nas zainteresowały paznokcie Laughing Laughing Laughing pani moderator proponuję zmienić nazwę tematu o ile cię da na: "Podsłuchiwane rozmowy facetów" Razz my też nie jesteśmy tacy głupi żeby podawać na złotej tacy tak cenne informacje o nas samych Laughing Anula spójrz-gdyby tak było ten temat byłby o wiele wiele szerszy przez posty płci brzydszej, a tak nie jest Razz z czego wynika, że w dodatku niektórzy boją się pisać i racja skoro i tak wszystko przecieknie Very Happy
to było w ramach przypomnienia kto tu powinien rządzić-więc panowie nie wiem gdzie was wcieło i dlaczego 7 użytkowników skończyło swoją "działalność" w chwili zalogowania.....wiecie co?? JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI!!! wstyd i hańba żeby nie napisać chociaż jednego postu Rolling Eyes
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 17:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum mieszkańców gminy Lipowa Strona Główna -> I nic co ludzkie nie jest mi obce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: